تاریخچه آیفون

تاریخچه آیفون

شرکت آیفون در سال ۱۳۲۷ هجری شمسی (۱۹۴۸ میلادی ) تاسیس شده است .

آیفون امروزه بعنوان قابل اعتماد ترین و پرطرفدارترین سیستم ارتباطی در سراسر جهان شناخته شده است.

و با بهره گیری از تشکیلاتی همچون اداره مرکزی در ناگویا ، کارخانه در تویوتا سیتی و نیز با داشتن مراکز بازاریابی ، فروش و توزیع در آمریکای شمالی در مجاورت شهر سیاتل واشنگتن ، ما قادر به صدور محصولات خود به بیش از ۶۰ کشور جهان می باشیم.

سیستمهائی برای هرنوع تقاضا

محصولات آیفون دارای طبقه بندی گوناگون از واحدهای ساده ارتباطی که به آسانی قابل نصب توسط خریدار می باشند ، تا سیستمهای امنیتی تصویری پیشرفته و سیستمهای تجاری پیچیده ریزپرداز و همچنین سیستمهای ارتباطی / امنیتی آپارتمانی لوکس می باشند .

این سیستمها از نظر سادگی طراحی ، برتری فنی و قابلیت اعتماد بی نظیر می باشند.

ما با داشتن بیش از ۳۰ سیستم استاندارد و نیز امکانات تولید برای سفارشات ویژه ، حقیقتا قادر به ایجاد هرگونه سیستم ارتباطی مورد تقاضای مشتریان خود می باشیم.

طراحی تا آخرین مرحله

هرسیستم آیفون حاصل سعی و تلاش و توجه به تمامی جزئیات مراحل تولید از جمله طراحی مدرن اروپائی ، استفاده از بهترین کیفیت سخت افزار و مدارات ، مهندسی و همچنین آزمایشهای مقدماتی کامل برای ارزیابی کارکرد محصولات و تامین خدمات میباشد.

گواهی ایزو ۹۰۰۱

آیفون اولین تولید کننده جهانی سیستمهای ارتباطی است که قادر به دریافت گواهی ایزو ۹۰۰۱ گردیده و نیز تنها نماینده دارنده عنوان سازمان استانداردهای بین المللی ( ایزو) در آمریکای شمالی می باشد که موفق به دریافت نشان مزبور از دفتر مرکزی این سازمان در ژنو سوئیس برای طراحی ، تولید و امتحان محصولات خود گردیده است.

گواهی استانداردهای ایزو ۹۰۰۱ بعنوان تایید تشخیص کیفیت مناسب محصول در سراسر جهان شناخته شده می باشد.

برنده جایزه دمینگ

آیفون اولین و تنها تولید کننده محصولات ارتباط داخلی است که موفق به دریافت جایزه دمینگ که بالاترین نشان بین المللی کنترل کیفیت می باشد گردیده است . این جایزه بمنظور گرامیداشت مقام دکتر دبلیو ادوارد دمینگ نامگذاری شده و به شرکتهایی با تولیدات پیشرفته و کیفیت بالا اعطا می گردد.

کسب ایزو ۱۴۰۰۱

استانداردهای ایزو عبارتست از یکسری استاندارد های اختیاری که شامل سیستم های مدیریت ، عناوین محیطی ، بررسی دقیق محیطی ، ارزیابی طول عمر و نیز عوامل محیطی استاندارد محصولات می باشد.

در اوایل سال ۱۹۹۸ مدیران ماموفق به اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ بعنوان یک پروژه برای بررسی موارد فوق الذکر گردیدند و درهمان زمان کمیته عملیاتی برای این منظور تشکیل شد که ازآن زمان تلاش ما برای دست یابی به استانداردهای مدیریت محیطی باعث گردید که سرانجام موفق به کسب این گواهینامه شویم.

 

  

Comments are closed